Studio graficzne

Dysponujemy własnym profesjonalnie wyposażonym studiem graficzno–fotograficznym. Tu tworzymy projekty, wykonujemy zdjęcia, we własnym zakresie realizujemy wszystkie etapy powstawania pracy, od pomysłu po realizację. Staramy się, by innowacyjność, wysoka jakość i efekty naszych prac zawsze wykraczały ponad standard. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie komunikacji marketingowej i przekształcamy to w konkretne projekty.
 
Zakres działania studia obejmuje: projekty, przygotowanie do druku wszelkiego rodzaju publikacji, skład DTP, systemy identyfikacji wizualnej przedsiębiorstw i marek, projekty opakowań i etykiet, reklamy w prasie, fotografie. Najwyższą jakość naszych prac uzyskujemy dzięki zastosowaniu nowych maszyn  firmy Heidelberg Speedmaster 52, w pełni skomputeryzowanemu systemowi przygotowania produkcji CTP i  oprogramowaniu, które umożliwia nam zastosowanie zaawansowanego rastra Sublima o liniaturze 280 lpi. Pozwala nam to na osiągnięcie niemal fotograficznej jakości druku. Dzięki  nowocześnie wyposażonej introligatorni oprawimy każdą pracę: broszury, katalogi, książki czy proste folderki. Na życzenie klienta wykonamy proof cyfrowy w systemie Agfa Sherpa. Do druku stosujemy wysokiej jakości papiery, umożliwiające uszlachetnienie wydrukowanych prac lakierem dyspersyjnym. 
 
Nasz klient nie musi tracić czasu na poszukiwanie grafika, który stworzy projekt jego marzeń, fotografa, a następnie drukarni. Nasze studio graficzne zapewnia profesjonalną obsługę od A do Z.